J. Gould & W. Hart
insgesamt 3 Lithografien, Passepartout-Ausschnitte je 49 x 31 cm, gerahmt, verglast, Papier wellig, partiell fleckig, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
03.04.2019 - 10:44
- Vyvolávací cena:
J. Gould & W. Hart
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 03.04.2019 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |